Navigace



Kde nás najdete?

1. kladenská soukromá střední škola a základní škola (1.KŠPA), s. r. o.

Holandská 2531
272 01 Kladno, Kročehlavy


Tel.: /Fax.: 312 687 800 (sekretariát/ředitelna)
Tel.: 312 249 354 (sekretariát/kabinety)
GSM: 733 123 587 (7:00 - 15:00)
GSM: 608 064 650 (pouze školní družina)
Mail: kladno@1kspa.cz
Web: www.1kspa.cz
IČ: 25108492
IZO (SŠ): 043784054
IZO (ZŠ): 181044510
IZO (ŠD): 181051974
REDIZO: 600006930
datová schránka: wegdhtq
č. ú.: 51-5217730277/0100

SŠ: ico_facebook.png, 4,2kB ico_twitter.png, 4,4kB ico_twitter.png, 4,4kB
ZŠ: ico_facebook.png, 4,2kB ico_twitter.png, 4,4kB
logo_1kspa.gif, 5,0kB

Úřední hodiny sekretariátu pro žáky

Zájemci o studium a rodiče žáků se mohou dostavit po předchozí domluvě kdykoli.


Management školy

skallova.jpg, 5,5kB
Ing. Hana Skallová
Prokuristka a zřizovatelka škol
jednatel@1kspa.cz
ico_informace_sm.jpg, 903B
skalla.jpg, 7,9kB
Mgr. Vladimír Skalla
Jednatel 1.KŠPA Kladno, s.r.o.
skalla@centrum.cz
+420 777 066 704
hanc.jpg, 6,0kB
Mgr. Bc. Jitka Maršálková
Ředitelka školy
marsalkova@1kspa.cz
+420 606 525 444
 
horova.jpg, 17kB
Ing. Bc. Jaroslava Horová
Zástupkyně ředitelky školy pro SŠ a ZŠ
horova@1kspa.cz
+420 312 687 800
machalova.jpg, 5,5kB
Bc. Marcela Machalová
Manažerka distančního a dálkového studia
machalova@1kspa.cz
+420 775 221 050







 

Zaměstnanci školy

Pracovní pozice Jméno Kontakt Výuka kabinet
ředitelka školy Mgr. Bc. Jitka Maršálková marsalkova@1kspa.cz - -
Zástupkyně ředitelky školy pro SŠ a ZŠ Ing. Bc. Jaroslava Horová horova@1kspa.cz - -
Manažerka distančního a dálkového studia Bc. Marcela Machalová machalova@1kspa.cz - -
asistentka ředitelky Šárka Mouchová kladno@1kspa.cz - -
výchovný poradce SŠ Bc. Marcela Machalová machalova@1kspa.cz 6
výchovný poradce ZŠ Mgr. Dana Lešková leskova@1kspa.cz 3
metodik prevence Bc. Monika Klimovičová (Vaidlová) klimovicova@1kspa.cz SŠ/ZŠ 1
pedagogičtí pracovníci
(interní)
Bc. Petra Bereczová bereczova@1kspa.cz ŠD 4
PhDr. Michal Guse guse@1kspa.cz 1
Mgr. Lenka Hejduková, Ph.D. hejdukova@1kspa.cz 1
Mgr. Zděnka Homová homova@1kspa.cz 1
Mgr. Jana Hrabáková hrabakova@1kspa.cz ŠD 4
Kateřina Ipserová, DiS. ipserova@1kspa.cz 5
Mgr. Petr Janáček janacek@1kspa.cz 2
Bc. Kateřina Janečková janeckova@1kspa.cz 3
Mgr. Petra Rubešová rubesova@1kspa.cz 1
Mgr. Michal Krofta ico_informace_sm.jpg, 903B krofta@1kspa.cz 1
Mgr. Eva Labuťová labutova@1kspa.cz 3
Kateřina Legrová legrova@1kspa.cz ŠD 4
Mgr. et Mgr. Helena Müllerová mullerovah@1kspa.cz 3
Mgr. Lenka Müllerová mullerova@1kspa.cz 1
Mgr. Dita Nováková novakova@1kspa.cz 3
Mgr. Světlana Steigerová steigerova@1kspa.cz 2
pedagogičtí pracovníci
(externí)
Mgr. Jan Dinga ico_informace_sm.jpg, 903B dinga@1kspa.cz 2
Ing. Jana Doubnerová doubnerova@1kspa.cz 5
Ing. Martina Eberlová eberlova@1kspa.cz 1
MgA. Ladislav Hovorka ico_informace_sm.jpg, 903B hovorka@1kspa.cz 2
Mgr. Luděk Chochola chochola@1kspa.cz 1
RNDr. Naďa Končelíková koncelikova@1kspa.cz 5
PhDr. Marie Kosová kosova@1kspa.cz 1
Mgr. Miroslav Linhart linhart@1kspa.cz 1
Mike Oshea oshea@1kspa.cz 2
Hana Osvaldová, DiS. osvaldova@1kspa.cz 5
MTh. Phanuel Otieno Osweto osweto@1kspa.cz 1
Mgr. Barbora Richterová richterova@1kspa.cz 1
Mgr. Lenka Vrchlavská vrchlavska@1kspa.cz 5
asistenti pedagoga
Karel Schestauber schestauber@1kspa.cz 4
Pavla Koudelková koudelkova@1kspa.cz 3
** konzultace s jednotlivými vyučujícími je možná kdykoli zdarma po předchozí vzájemné domluvě